Szkoła dla tych,którzy nie boją sie swojej inności!

Szkoła dla nas-INNYCH

Ogłoszenie

Za każdą osobę,którą sprowadzi dany użytkownik otrzymuje dodatkowe 150$! Ściągajcie jak najwięcej ludzi! ^.^

#1 2009-06-24 18:24:13

Aiko

Użytkownik

Skąd: Racibórz
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 2
Punktów :   

Aiko

Jestem wampirzycą czystej krwi (poziomu A) ... dlatego jestem szanowana przez inne wampiry, większość również się mnie słucha . Moi rodzice zostali zabici przez Kaname Toshi - mojego wujka, który nie zgadzał się iż to oni rządzą klanem, a ja odziedziczę po nich władze. Rodzice zginęli broniąc mnie. Było to kiedy miałam nie całe 5 lat. Od tamtej pory wszystkie obowiązki rodzinne spadły na mnie.
   Żywię się pigułkami, które imitują smak krwi, więc (z reguły) nie jestem groźna ^^' . Jeśli jednak.. ktoś zostanie pogryziony przez wampira czystej krwi.. również staje się wampirem... (poziomu E) ... taka osoba nie może żywić się pigułkami, więc nieustannie pożąda krwi...ludzkiej krwi... pragnienie doprowadza ją do szaleństwa. Jedynym wyjściem jest napić się krwi wampira,który nas ugryzł (wtedy stajemy się poziomem B) i możemy odżywiać się pigułkami. Wampir,który nie urodził się wampirem , tylko został ugryziony przez wampira , czuje więź ze swoim panem i jest mu posłuszny.
   Z reguły staram się być miła.. rzadko kiedy mówię to co myślę o kimś. Uśmiech to cecha , którą nauczyłam się z czasem... Znam podstawowe sztuki walki, magii itp ^^ Kocham kotki...(kawaii neko!!!!) ... Zemsta na wujku to mój cel..


Imię: Aiko
Nazwisko: Toshi
Wiek: 16
Dom:
Nauczyciel:
Ranga: Szczeniak / Wampir
Kasa:
Partner:
Orientacja:
Rzeczy:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.saas.pun.pl www.pbffairytail.pun.pl www.normalnikibice.pun.pl www.tawernagothic.pun.pl www.sasuke1.pun.pl