Szkoła dla tych,którzy nie boją sie swojej inności!

Szkoła dla nas-INNYCH

Ogłoszenie

Za każdą osobę,którą sprowadzi dany użytkownik otrzymuje dodatkowe 150$! Ściągajcie jak najwięcej ludzi! ^.^

#1 2009-06-16 20:39:37

Josette_Blanchard

Użytkownik

Skąd: Pruszków
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 164
Punktów :   

Josette

Wilkołakiem jestem od urodzenia... nigdy się nie dowiedziałam jakim sposobym, gdyż nikt z mojej rodziny wilkołakiem nie jest. Pierwszy raz przemieniłam się w wieku 6 lat. Bojąc się swojej inności izolowałam się od ludzi. Najbliższe kontakty utrzymywałam tylko z młodszą siostrę. Niestety... gdy miała 8 lat (ja 13) została zamordowana na moich oczach. Jej zabójcę spotkała słuszna kara... była nią śmierć z mojej ręki. Z żalu przez półtora roku nie zmieniłam się w człowieka. Dzięki temu księżyc nie ma na mnie żadnego wpływu.... A co teraz? Próbuję żyć inaczej...
A jaka jestem?
Spokojna, skryta, a czasem wredna. Na mojej prawej ręce widnieje tatuaż mający przypominać mi to, co już dawno utraciłam. Chodzę ubrana na czarno lub inne ciemne kolory, typu bordo, ciemny fiolet, a także się nie maluję. Dobrze czuje się wśród lasów. Nie lubię ciepła, a kocham chłód i zimno. Umiem rysować i całkiem nieźle tańczę. Uwielbiam motory i zbieram pieniądze na kupno Harleya Davdison'a

Ostatnio edytowany przez Josette_Blanchard (2009-06-16 20:41:10)


Imię: Josette
Nazwisko: Blanchard
Wiek: 15
Dom: Virtus
Nauczyciel:
Ranga: Młody Wilkołak
Broń: Sztylety "Nyks"
Kasa: 630$
Partner: Dinco
Orientacja: Hetero
Rzeczy:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.baryczsulow.pun.pl www.bfb.pun.pl www.wjazdnaforum.pun.pl www.ultraliga.pun.pl www.playwwe.pun.pl